MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi jako dárek

model-lodi.cz jako dárek


Hledáte dárek pro partnera, kolegu nebo někoho z rodiny u příležitosti nějaké významné životní události? Nechcete zažít situaci, kdy obdarovaný uvidí svůj dárek na hromadách v nejbližším supermarketu?
Stavebnice dřevěného modelu lodi je tím pravým dárkem. V žádném běžném obchodě ji nekoupíte. Je to něco naprosto jiného, neobyčejného a zvláštního. Obdarovaný na tento okamžik ani po létech nezapomene. Radost z dárku nebude jen po krátkou chvíli oslavy, ale přetrvá dlouho po dobu stavby i v dalších letech při pohledu na hotové dílo, které příjemce dárku vytvořil vlastníma rukama, do kterého vložil kus sebe. Tento dárek není jen krásný předmět, ale je to zhmotnění dávných a často nesplněných tužeb a přání o cestování, romantice starých příběhů a vzdálených končin vonících kořením. Doplníme-li náš dárek ještě vhodnou knihou nebo historickou mapou, pak dojem bude dokonalý.

Může být i cestou k seberealizaci i relaxaci v dnešní neklidné době. Výhodou je, že je možno vybrat model lodi jako dárek v široké škále cenových hladin od levných až po nejdražší. I když zvolíte to levnější, oslavenec vždy dostane všechny přínosy stejně tak jako byste mu darovali model drahý.
Z naší níže uvedené tabulky je zřejmé, že nabízená typy modelů lodí jsou pro daný účel vhodné.

Návrat na obsah