Model lodi Bounty launch, dřevěná stavebnice Occre - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Bounty launch, dřevěná stavebnice Occre

Jak vybrat > Occre

Model lodi Bounty launch - strastiplná cesta za záchranou

Model lodi Bounty launch, stavebnice Occre
Modely lodí a stavebnice Occre
Bounty launch
OC52003
Měřítko: 1:24
Délka: 43,5 cm
Výška: 26 cm

Model lodi Bounty člun je věrnou kopii plavidla, na kterém se zachránilo 19 námořníků.
1.650,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Po vzpouře na lodi Bounty byl kapitán Bligh spolu s 18 věrnými členy posádky ponechán napospas osudu v malém člunu zmítaném vlnami. Tito stateční mužipodnikli pozoruhodnou plavbu za záchranou.Po 41 dnech strávených v nejhorších možných podmínkách překonali vzdálenost více než 6700 km a dorazili na ostrov Timor. Ponořte se do světa modelářského uměnía vytvořte věrnou kopiiplavidla, na kterém se zachránilo 19 námořníků.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, nitě pro imitaci lanoví, kotvy a jiné díly, ušité plachty z plátna, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodné řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglický. Užijte si cestu zpět do věku těchto nádherných lodí a vychutnejte si tento nádherný model člunu Bounty.

Model lodi Bounty člun, stavebnice Occre - balení

Model lodi Bounty launch je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Occre. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Bounty launch od Occre obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Bounty launch je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Bounty launch, stavebnice Occre


Související zboží

Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Sada malých svorek OC
165,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Sada 5 čepelí pro skalpel
89,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky