MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi San Martin - stavebnice vlajkové lodi španělské Armády

Model lodi San Martin, stavebnice Occre
Není skladem
OC13601
Měřítko: 1:90
Délka: 66 cm
Výška: 55 cm

Tato galeona byla vlajkovou lodí celé španělské Armády.
3 890,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Galeona  s názvem San Martin byla postavena v Portugalsku a stala se  španělským majetkem v roce 1580. Byla vlajkovou lodí slavné španělské Armády. Dne 22. března 1588, Alonso Pérez de Guzman, vévoda z Mediny-Sidonie, admirál španělské Armády, rozvinul svůj prapor na stěžni této  galeony. San Martin byla jednou z mála lodí, které se po střetu s Angličany podařilo uniknout před strašlivou bouří i před britskými zbraněmi.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, a jiné díly, ušité plachty z plátna, plátno na balíky, sudy, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Přiloženy jsou též sestavné výkresy. Originální doprovodný text je anglický.

Model lodi San Martin, stavebnice Occre - balení

Model lodi San Martin je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Occre. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi San Martinr od Occre obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi San Martin je jedním z nich.


Obsah balení stavebnice modelu lodi - základní přehled

Otevřené balení
Model lodi  San Martin, stavebnice Occre - obsah balení
Materiál
Model lodi San Martin, stavebnice Occre - dřevěný materiál
Doplňky
Model lodi San Martin, stavebnice Occre - příslušenství
Dokumentace
Model lodi San Martin, stavebnice Occre - dokumentace


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi San Martin, stavebnice Occre


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
265,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah