MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Albatros - stavebnice obratného a obávaného škuneru

Model lodi  Occre Albatros
OC12500
Měřítko: 1:100
Délka: 57 cm
Výška: 41 cm

Tento škuner byl používán pro různé účely, včetně pobřežní hlídkové činnosti a ochrany pobřežních oblastí proti pašování nejrůznějšího zboží.
2 290,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi


Tady loď plula

Škunery byly lodi, které se používaly pro různé účely, včetně pobřežní hlídkové činnosti a ochrany pobřežních oblastí proti pašování nejrůznějšího zboží. S úspěchem byly často nasazovány i jako malá válečná  plavidla.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly, ušité plachty z plátna, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Přiloženy jsou též sestavné výkresy. Originální doprovodný text je anglický.

Model lodi Albatros, stavebnice Occre - balení

Model lodi Albatros je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Occre. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Albatros od Occre obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Albatros je jedním z nich.


Obsah balení stavebnice modelu lodi - základní přehled

Otevřené balení
Model lodi, stavebnice Albatros Occre  - obsah balení
Materiál
Model lodi, stavebnice Albatros Occre  - dřevěný materiál
Doplňky
Model lodi, stavebnice  Albatros Occre  - příslušenství
Dokumentace
Model řlodi, stavebnice  Albatros Occre  - dokumentace


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Prohlídka stavebnice


Model lodi pod lupou

Model lodi Albatros, stavebnice Occre


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
265,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah