Novinky v sortimentu modelů lodí, stavebnic Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Novinky v sortimentu modelů lodí, stavebnic Mantua

Články a galerie > Články > Články 2012-2

Rozšíření sortimentu modelů lodí o další hezké stavebnice

Do naší nabídky jsme zařadili čtyři modely lodí ze sortimentu firmy Mantua a Mantua Panart. Stojí poněkud na okraji hlavního proudu clipperů, řadových lodí a galeon. Jsou však velice zajímavé a každý z nich má své osobité kouzlo. Jistě si najdou své příznivce, kteří ocení detaily a nevšední půvab modelu, který se běžně nevidí.
Mnozí by si přáli postavit řez válečnou lodí, avšak příď, která je u mnohých řezů, jim z důvodu složitosti vadí. Zde si mohou jednoduše splnit svůj sen. Model lodi Santa Lucia připomene dny dovolené strávené v jižní Itálii. Vor Kon-Tiky se navždy zapsal do dějin světové mořeplavby, ale o tomto dobrodružství píšeme v našem seriálu na jiném místě našich stránek. Člun kapitána Nelsona bude jistě vhodným doplňkem k velkému modelu lodi Victory.

Model lodi, stavebnice Santa Lucia od Mantua

Model lodi Santa Lucia
Jemně provedený model dopravního člunu. Používal se především v oblasti Středozemního moře kolem Sicílie. Přepravoval nejrůznější zboží a hlavně vyhlášené italské víno.

Model lodi, stavebnice Řez lodi od Mantua

Model řezu válečné lodi
Hezky
detailně provedený řez typické anglické válečné lodi z 18. století. Takto uchvacující podrobnosti z podpalubí můžeme vidět jen zřídka.

Model lodi, stavebnice Kon-Tiki od Mantua

Model voru Kon-Tiki
Přesný model balzového voru, na kterém Thor Heyerdahl podnikl legendární 101 den dlouhou cestu z Peru přes Pacifik.

Model lodi, stavebnice Velitelský člun admirála Nelsona z lodi Victory od Mantua

Model člunu Victory
Velitelský člun kapitána Nelsona, který používal při cestách mezi lodí Victory a pevninou.

V našem obchodě v sekci modely lodí Mantua naleznete model voru Kon-Tiki a v sekci Mantua Panart jsou zařezeny modely Santa Lucie, Řez lodí a Člun Victory.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky