MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Přehled katalogů modelářských firem

Katalog Mantua Model 2010

Katalog produktů firmy Mantua Model Group

Kompletní celobarevný katalog firmy Mantua Model obsahuje produkty všech tří obchodních značek Mantua, Panart, Sergal.. Celkem 323 barevných stran přibližuje kompletní nabídku stavebnic lodí, děl, lodního příslušenství, doplňků, materiálu, plánků, nářadí a RC příslušenství z produkce těchto firem. U stavebnic lodí jsou fotografie detailů a stručný popis historie plavidla. Pokud jste začínající modelář jistě se vám bude hodit stručný návod plaňkování, který je rovněž v katalogu

V těchto dnech k nám dorazily první kusy dlouho očekávaného  nového katalogu produktů pro lodní modeláře. Poznáme ho tak, že má zelené titulní desky,  na rozdíl od staršího vydání. Rádi bychom Vám jej trocho představili, ať víte co za své peníze dostanete.
List 1 modelu lodi
Druhý katalogový list modelu lodi Black Falcon
List 2 modelu lodi

Strana 2 a 3 je věnována výrobci - firmě Mantua Model.


Na stranách 5 až 22 je představen kompletní sortiment děl a palných zařízení. Každému dělu je věnovaná samostatná stránka A4.
Strana 23 je věnována novince v sortimentu a tím jsou modely mostních konstrukcí dle návrhů Leonarda da Vinci.
Strany 24 až 34 jsou věnovány modelům nábytku a další stránky modelům dostavníků.
Hlavní část katalogu, str. 39 až 175 zabírá představení jednotlivých modelů lodí. Každému modelu jsou ve většině případů věnovány dvě stránky A4 s popisem a několika fotografiemi hotového modelu a detailů. Popis je v šesti jazycích, tak jako u všech položek katalogu
.
Na stranách  141 až 143 a 176 až 179 jsou uvedeny hlavní zásady stavby modelu lodi i s  řadou fotografií.
Strany 180 až 201 a 208 až 257 jsou věnovány drobnému příslušenství, ozdobám, vlajkám, ochranným krytům a podobně.
Na stranách 258 až 271 jsou komponenty pro motorové čluny.
Část na str 272 až 277 a 293-310 je věnována nářadí, barvám a stříkacím zařízením a na straně 278 a 280 je dřevěný materiál.
Elektrické příslušenství a motory naleznete na str. 181-292 a 311-318
Závěr str 319-322 je věnován prvkům na modelování krajiny.
Katalogový list Mantua model s příslušenstvím
Příslušenství
Katalogový list Mantua model s dřevěným materiálem
Materiál
Katalogový list Mantua model s nářadím
Nářadí
Podívejte se na některé katalogové listy z katalogu Mantua Model:


Katalog produktů firmy Artesania Latina
Ve velkém  celobarevném katalogu A4 firmy Artesania Latina naleznete produktovou řadu stavenbic lodí, příslušenství doplňků, materiálu a nářadí .Každému modelu je věnoivána celá dvojstrana s fotografiemi detailů i celku, stručnou historií lodi i stupnicí náročnosti stavby. V katalogu naleznete i rozsáhlý sortiment produktů pro dívky. Katalog má celkem 203 stran.

Malý katalog Mantua

Malý katalog  stavebnic firmy Mantua Model
Na celkem 8 -  mi stránkách A4 je představen celý výrobní program řadý stavebnic lodí i modelů děl  Přehledně jsou zobrazeny stavebnice, jejich základní parametra a objednací čísla. K objednanému modelu poskytujeme zdarma.

Malý katalog  nářadí firmy Mantua Model
Celobarevný A4 katalog má 24 stran. Jsou zde zdokumentovány nástroje a nářadí používané modeláři. V katalogu najdete rovněž celou řadů výkonějších nástrojů na elektrický pohon. Pro řadů modelářů budou zajímavé i nabízené barvy a zařízení a pomůcky na stříkání. K objednanému modelu poskytujeme zdarma.
Návrat na obsah