Model lodi Buccaneer, dřevěné modely, stavebnice lodí Occre - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Buccaneer, dřevěné modely, stavebnice lodí Occre

Jak vybrat > Occre

Model lodi Buccaneer - stavebnice bukanýrského plavidla

Model lodi Buccaneer, stavebnice modelu lodi Occre
Modely lodí a stavebnice Occre
Buccaneer
OC12002
Měřítko: 1:100
Délka: 56,5 cm
Výška: 45 cm

Bukanýrské plavidlo z oblasti Karibského moře.
2.540,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Model Buccaneer dobře přibližuje jedno z typických plavidel bukanýrů a pirátů, kteří jsou nejčastěji spojování s jejich působením v sedmnáctém a osmnáctém století. Tato doba zanechala historické legendy o báječných pokladech a skutcích. Piráti a bukanýři jsou někdy zmiňování i jako  "vládci moří". Ve skutečnosti to však byli námořní lupiči. Působení pirátů je možno považovat za celosvětové, avšak bukanýry byly označovány ty loupeživé skupiny, které útočily převážně v Karibiku na nejfrekventovanějších obchodních trasách mezi Amerikou a Evropou. Mezi piráty a bukanýry byli i další rozdíl. Piráti, aby se obohatili, přepadávali velké obchodní lodě a pobřežní města. Bukanýři se převážně zabývali pašeráctvím, zmocňovali se i menších obchodních plavidel  a provozovali i obchod s otroky.


Popis stavebnice modelu lodi

Model se staví metodou dvojitého plaňkování na žebra. Ve stavebnici je přiložen originální anglický návod se stavebními pokyny i výkresy. V balení najdete mosazné odlitky, plaňky na trup, dřevěnou kulatinu na ráhna a stěžně, kovové díly, leptané mosazné detaily, nitě na lanoví, vlajky, ušité plachty a řadu drobných dílů. Žebra a další díly kostry jsou přesně vyřezány laserem. Stavebnice tedy obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Hekules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.

Model lodi Buccaneer, Occre - balení

Model lodi Buccaneer je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Occre. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Buccaneer od Occre obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Buccaneer je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Potřebujete poradit?

Model lodi Buccaneer, Occre - balení

Jak vybrat vhodný model lodi?
Nabízíme vodítko.

Bez speciálních pomůcek nelze model postavit.

Barvy a laky podtrhnou a dokončí krásu práce.

Historické mapa poučí i doplní celkovy dojem.


Model lodi pod lupou

Model lodi Buccaneer, Occre


Související zboží

Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Sada malých svorek OC
165,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Sada 5 čepelí pro skalpel
89,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky