MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Corsair - stavebnice obávané pirátské brigantiny

Model lodi  Occre Corsair
OC13600
Měřítko: 1:80
Délka: 75 cm
Výška: 58 cm

Corsair byla obávaná pirátská brigantina. Silně vyzbrojené plavidlo bylo vážným nebezpečím pro všechna obchodní plavidla.
3 890,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi


Tady loď plula

Corsair byla obávaná pirátská brigantina. Navržena a postavena byla původně jako obchodní brigantina, ale následně když padla do rukou pirátů došlo k výrazné přestavbě. Ti ji vyzbrojili 16 děly a 4 falconety. Takto silně vyzbrojené plavidlo bylo vážným nebezpečím pro všechna obchodní plavidla. Korzárské řemeslo se v mnoha případech provádělo se souhlasem příslušného státu, čímž bylo toto pirátství vlastně legalizováno.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, kotvy a jiné díly,  ušité plachty z plátna, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodné řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglický.

Model lodi  Corsair, stavebnice Occre - balení

Model lodi Corsair je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Occre. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Corsair od Occre obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Corsair je jedním z nich.


Obsah balení stavebnice modelu lodi - základní přehled

Otevřené balení
Model lodi, stavebnice  Corsair Occre  - obsah balení
Materiál
Model lodi, stavebnice Corsair Occre  - dřevěný materiál
Doplňky
Model lodi, stavebnice  Corsair Occre  - příslušenství
Dokumentace
Model řlodi, stavebnice  Corsair Occre  - dokumentace


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Prohlídka stavebnice


Model lodi pod lupou

Model lodi Corsair, stavebnice Occre


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
265,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah