MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi HMS Victory - řez lodí

Model lodi řez HMS Victory,  Corel, www.modely-lodi.cz
CO24
Měřítko: 1:98
Výška: 71,5 cm
Šířka: 6 cm
Délka: 32,5 cm

Řez slavnou lodí HMS Victory
3 250,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Nejslavnější anglická loď všech dob. Vlajková loď admirála Nelsona v bitvě u Trafalgaru 21. 10. 1805, ve které Angličané porazili francouzsko - španělskou flotilu. Během bitvy byl admirál Nelson zraněn a následkům zranění záhy podlehl. Victory je plně restaurovaná loď a je uložena v suchém doku v Portsmouthu.

Tuto Victory může postavit každý.

Přáním každého modeláře jistě je postavit si nejslavnější válečnou loď v dějinách, kterou beze sporu je Victory 1805.
Mnozí však mají obavu, že složitý model s desítkami děl nedokončí. Pro ně přinášíme model řezu válečné lodi Victory, který je na stavbu výrazně jednodužší a časově méně náročný. Model vyrobila renomovaná italská firma Corel, která je garantem solidního zpracování. Stavbou řezu získáte dětailní pohled do útrob lodi, což je benefit, který u kompletní lodi není, takže se často nevidí. Každý návštěvník bude obdivovat úchvatné detaily místností, skladů a dalších prostor, kde pobýval i slavný admirál Nelson.
k této stavebnici od nás dostanete i dárek související s historií lodi.

Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, mosazné kování, dekorace, vlajky  a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů zobrazující pohledy, řezy, rozložení dílů, plán lanoví, detaily stěžňů a ráhen a další.  Vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky, německy, francouzsky a italsky. Nářadí, lepidlo, barvy nejsou součástí balení.


Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky, plachty/plátno na plachty, stojan. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Prodejní balení lod HMS Victory, řez,  stavebnice Corel

Model lodi HMS Victory je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Corel. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi HMS Victory od Corel obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého řezu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi HMS Victory je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Prodejní balení lod HMS Victory, řez,  stavebnice Corel
Prodejní balení lod HMS Victory, řez,  stavebnice Corel
Prodejní balení lod HMS Victory, řez,  stavebnice Corel
Prodejní balení lod HMS Victory, řez,  stavebnice Corel


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Není skladem
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah