Model lodi Unicorn, stavebnice Corel - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Unicorn, stavebnice Corel

Jak vybrat > Corel

Model lodi Unicorn - mimořádně elegantní plavidlo

Model lodi Unicorn Corel, www.modely-lodi.cz
Corel na www.modely-lodi.cz
H.M.S. Unicorn
Není skladem
CO11
Měřítko: 1:75
Délka: 84 cm
6.980,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Unicorn byla na konci 18. století navržena konstruktérem Chapman pro britské loďstvo. Byla vyzbrojena 24 děly na otevřené bojové palubě a 8 děly v podpalubí. Elegantní a zúžené linie trupu vytvořily dojem mimořádně pozoruhodné a krásné lodi.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Unicorn. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, mosazné kování, dekorace, vlajky  a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů zobrazující pohledy, řezy, rozložení dílů, plán lanoví, detaily stěžňů a ráhen a další.  Vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky, německy, francouzsky a italsky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Prodejní balení lodi Unicorn, stavebnice Corel

Model lodi Unicorn je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Corel. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Unicorn od Corel obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Unicorn je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Unicorn, stavebnice Corel
Model lodi Unicorn, stavebnice Corel
Model lodi Unicorn, stavebnice Corel
Model lodi Unicorn, stavebnice Corel


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky