Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel

Jak vybrat > Corel

Model lodi Prins Willem - silná vlajková loď

Model lodi Prins Willem Corel, www.modely-lodi.cz
Corel na www.modely-lodi.cz
Prins Willem
Není skladem
CO40
Měřítko: 1:100
Délka: 73,5 cm
10.590,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Loď byla vystrojena v Middleburgu v létech 1649 až 1650. Prins Willem byla následně upravena pro použití jako válečná loď. Kromě odstranění některých částí bylo naopak přidáno 6 střílen, tři na každé straně. Po krátké období byla, Prins Willem i vlajkovou lodí známého admirála Witte de Witt. Mezi léty 1653 až 1660 se loď používala pro obchod s Indií.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Prins Willem. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, mosazné kování, dekorace, vlajky  a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů zobrazující pohledy, řezy, rozložení dílů, plán lanoví, detaily stěžňů a ráhen a další.  Vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky, německy, francouzsky a italsky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Prodejní balení lodi Prins Willem, stavebnice Corel

Model lodi prins Willem je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Corel. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Prins Willem od Corel obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Prins Willem je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel
Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel
Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel
Model lodi Prins Willem, stavebnice Corel


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky