Model lodi Neptune, stavebnice Corel - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Neptune, stavebnice Corel

Jak vybrat > Corel

Model lodi Neptune - známá válečná loď

Model lodi Neptune Corel, www.modely-lodi.cz
Corel na www.modely-lodi.cz
Neptune
CO58
Měřítko: 1:90
Délka: 56 cm
7.870,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Neptune, představuje plavidlo třetí třídy (55/60 kanonů), které se zúčastnilo bojů v bitvě u La Hougue dne 2. června 1692, kde anglické loďstvo pod velením Admiral Rooke, porazilo francouzské loďstvo pod velením admirála Tourville. Neptune byla vyzdobena mnoha dekoracemi. Ty byly typické pro královskou loď té doby a reprodukovaly tak dekorativní část slavné Admiral Prince v menším měřítku. Plavidlo postupně prošlo zásadními změnami a to stejným způsobem jako u jiných podobných lodí.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Neptune. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, mosazné kování, dekorace, vlajky  a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů zobrazující pohledy, řezy, rozložení dílů, plán lanoví, detaily stěžňů a ráhen a další.  Vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky, německy, francouzsky a italsky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Prodejní balení lodi Neptune, stavebnice Corel

Model lodi Neptune je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Corel. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Neptune od Corel obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Neptune je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky