Model lodi řecká birema, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi řecká birema, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati

Jak vybrat > Amati

Model lodi řecké birémy - stavebnice antické lodi

Model lodi řecká biréma, stavebnice modelu lodi Amati
Modely lodí a stavebnice Amati
Řecká biréma
AMB1404
Měřítko: 1:35
Délka: 56 cm

Rychlá a obratná řecká bitevní loď.
2.290,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Rychlá a obratná řecká bitevní loď typu birema byla poháněna 44 veslaři, kteří seděli ve dvou řadach nad sebou. Špičatý kloun na přídi byl účinnou zbraní v bitvách s nepřátelskými plavidly, a sloužil zvláště při boji k proražení trupu nepřátelské lodi.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra v jedné vrstvě. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky, lišty, nosníky, kulatinu na stěžně, ráhno a vesla, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví a jiné díly.  Součástí stavebnice je i plátno na výrobu plachty. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Ve stavebnici najdete stavební výkresy. Stojan není součástí balení stavebnice. Nářadí, lepidlo, barvy ani lak nejsou součástí balení.

Model lodi řecká biréma, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi řecké biréma je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi řecké biréma od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi řecká biréma je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi řecká biréma, stavebnice modelu lodi Amati
Model lodi řecká biréma, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky