MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model pirátské lodi Adventure, stavebnice modelu lodi

Model pirátské lodi Adventure, stavebnice modelu lodi Amati
AMB1446
Měřítko: 1:60
Délka: 78 cm

Typické pirátské plavidlo.
2 690,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Lodi tohoto typu používali obávaní piráti jakými byli např. Edward England, metla afrického pobřeží, John „Calico“ Rackam, který se o své pirátské dobrodružství podělil se svou milenkou Annou Bonny, Bartholomewem Robertsem, který se dal na pirátství původně jen z legrace a Edward Teach, lépe známý jako Blackbeard. Byli muži (a ženy), kteří vedli posádky osob bez státní příslušnosti k násilným a loupežným přepadům lodí i měst.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra a je dvouvrstvé. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky, lišty, nosníky, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, nitě pro imitaci lanoví a jiné díly. Součástí stavebnice je i plátno na plachty Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Ve stavebnici najdete návod s obrázky a textem na sestavení modelu. Přiloženy jsou i výkresy. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani stojánek nejsou součástí balení.

Model lodi Pirate ship Adventure, Amati - balení

Model lodi Adventure je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Adventure od Amato obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Adventure je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnie modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model pirátské lodi Adventure, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
265,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah