MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model dostavníku (Stage Coach)

Model lodi Revenge 1577, stavebnice modelu lodi Amati
AMB171101
Měřítko: 1:10
Délka: 69,5 cm
Výška: 27,8 cm
Šířka: 18,7 cm

Model typického amerického dostavníku
5 950,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie

Nádherně detailně propracovaný model amerického dostavníku, typický typ z dob divokého západu.
Dostavník Stage Coach  jezdil ve Spojených státech mezi Bostonem a Rhode Island již od roku 1716 a dalších padesát let nedoznala jeho konstrukce jakékoliv změny. Avšak dostavník Stage Coach v té podobě jak jej známe nyní a jak jej můžeme vidět na našem modelu, vzniknul až mnohem později. Byl téměř jedinou možností jak hromadně přepravovat osadníky ve vnitrozemí. Postupem času jeho používání rozšířilo a stal se symbolem objevování a osídlování amerického vnitrozemí kdy se také jeho jméno zapsalo do podvědomí lidí. Stage  Coach se proslavil především ve službách americké vlády. Zde vozil poštu, zlato a používán byl i pro různé vojenské účely. Doprava osob však vždy hrála podstatnou roli.
Další informace jsou ve článku Historický dostavník.


Popis stavebnice

Součástí stavebnice je kompletní zavazadlo a dvě pušky Winchester vyrobeny ze dřeva a mosazi. Sedadla jsou potažena imitací kůže, na zavazadlech jsou ztvárněné kožené popruhy s mosaznými přezkami, které jsou použity i na samotném voze. Udivuje schránka na peníze, rolety na oknech, bohatě zdobený kočár i mnoho různorodých zavazadel.
Jednotlivé díly podvozku jsou vyrobené z laserem řezaného masivního ořechu, tři sady drobných dílů z leptaného kovu, plnobarevná sada obtisků. Ve stevebnici naleznete příručku s pokyny a kompletní sadu plánů. Váha balení 2,98 kg nasvědčuje, že stavebnice je plná dílů a různého materiálu.Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky, stojan. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Model Stage Coach, stavebnice modelu Amati

Model Stage Coach je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost historie. Protože stavebnice modelu Stage Coach od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model Stage Coach je jedním z nich.


Obsah balení stavebnice modelu lodi - základní přehled


Model pod lupou

Model Stage Coach, stavebnice modelu Amati
Model Stage Coach, stavebnice modelu Amati
Model Stage Coach, stavebnice modelu Amati
Model Stage Coach, stavebnice modelu Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Není skladem
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah