MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Pirate Ship - stavebnice pirátské lodi pro začátečníky

Model lodi Pirateship - First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Není skladem
AMA60001
Měřítko: 1:135
Délka: 28 cm
Výška: 26 cm
Šířka: 5 cm

Typické pirítské plavidlo.
1 850,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Model pirátské lodi je jedním z nejvyhledávanějších modelů po celém světě.
V historii neexistuje jediná autentická pirátská loď, ve skutečnosti se piráti plavili na lodích, které ukořistili svým nepřátelům. Piráti si tato zajatá plavidla přizpůsobovali svým účelům. Tento model však představuje typickou upravenou obchodní loď do podoby pirátského plavidla.


Popis stavebnice modelu lodi

Pirate Ship - First Step je model ze série určené pro začínající modeláře, ale mohou je stavět i zkušenější, pokud potřebují mít rychle postavený model. Není vyžadována žádná předchozí zkušenosti se stavbou dřevěných modelů, není potřeba ani žádné speciální nářadí. Trup je vyfrézován do potřebného tvaru z masivního dřeva, takže odpadá pracné plaňkování. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly, různé dřevěné a kovové doplňky, nitě na lanoví, plátno na plachty, vlajky a vyobrazený stojánek. Model je možno postavit bez plachet nebo s plachtami dle preference modeláře. Z běžného nářadí doporučujeme modelářský nůž, brusný papír, pilníky, pinzetu, malé kladívko, nůžky a ruční vrtačku. Při zdobení se modelář může řídit provedením navrženým výrobcem, nebo dekoraci udělá dle vlastní úvahy. Nářadí, lepidlo, barvy, lak nejsou součástí balení.

Upozornění:

Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Model lodi Pirateship - First Step, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi Pirate Ship - First Step je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Pirate Ship - First Step od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Pirate Ship - First Step je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi

Model lodi Pirateship - First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Model lodi pod lupou

Model lodi Pirateship - First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
AMB7440
Rozměr A3
330,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah