MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi H.M.S. Bounty

Model lodi Bounty, stavebnice modelu lodi Amati
AMB1432
Měřítko: 1:60
Délka: 72 cm

Model anglické lodi, kterou proslavila známá vzpoura posádky.
7 750,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

H.M.S. Bounty byla 230 tunová plachetnice původně využívaná jako obchodní plavidlo. Z důvodů své robustní konstrukce byla v roce 1787 přidělena královskému námořnictvu pro průzkumné plavby. Známou a do určité míry i slavnou se stala především vzpourou její posádky proti kapitánu William Bligh a dalším příběhem vzbouřenců i skupiny posádky, která zůstala věrna kapitánovi.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice modelu H.M.S..Bounty obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra a je dvouvrstvé. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky, lišty, nosníky, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, vlajky, nitě pro imitaci lanoví a jiné díly.  Součástí stavebnice je i plátno na výrobu plachet. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Ve stavebnici najdete návod na sestavení modelu. Přiloženy jsou i výkresy. Originální doprovodný text je vicejazyční. Nářadí, lepidlo, barvy ani lak nejsou součástí balení. Stojan není součástí balení stavebnice.


Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky, stojan. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.


Model lodi Bounty, Amati - balení
Model lodi Bounty je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Bounty od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Bounty je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Bounty, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Není skladem
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah