Model Bounty First lodi, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model Bounty First lodi, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati

Jak vybrat > Amati

Model lodi H.M.S. Bounty - stavebnice First Step

Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Modely lodí a stavebnice Amati
Bounty First Step
AMB60004
Měřítko: 1:135
Délka: 28 cm
Výška: 26 cm
Šířka: 5 cm

Legendární H.M.S. Bounty
1.680,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

H.M.S. Bounty byla 230 tunová plachetnice původně využívaná jako obchodní plavidlo. Z důvodů své robustní konstrukce byla v roce 1787 přidělena královskému námořnictvu pro průzkumné plavby. Známou a do určité míry i slavnou se stala především vzpourou její posádky proti kapitánu William Bligh a dalším příběhem vzbouřenců i skupiny posádky, která zůstala věrna kapitánovi.


Popis stavebnice modelu lodi

H.M.S Bounty - First Step je model ze série určené pro začínající modeláře, ale mohou je stavět i zkušenější, pokud potřebují mít rychle postavený model. Není vyžadována žádná předchozí zkušenosti se stavbou dřevěných modelů, není potřeba ani žádné speciální nářadí. Trup je vyfrézován do potřebného tvaru z masivního dřeva, takže odpadá pracné plaňkování. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly, různé dřevěné a kovové doplňky, nitě na lanoví, plátno na plachty, vlajky a vyobrazený stojánek. Model je možno postavit bez plachet nebo s plachtami dle preference modeláře. Z běžného nářadí doporučujeme modelářský nůž, brusný papír, pilníky, pinzetu, malé kladívko, nůžky a ruční vrtačku.  Při zdobení se modelář může řídit provedením navrženým výrobcem, nebo dekoraci uděláš dle vlastní úvahy.

Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi Bounty je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Bounty od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Bounty je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky