MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi H.M.S. Bounty - stavebnice pro začátečníky

Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Není skladem
AMB60004
Měřítko: 1:135
Délka: 28 cm
Výška: 26 cm
Šířka: 5 cm

Legendární H.M.S. Bounty
1 850,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

H.M.S. Bounty byla 230 tunová plachetnice původně využívaná jako obchodní plavidlo. Z důvodů své robustní konstrukce byla v roce 1787 přidělena královskému námořnictvu pro průzkumné plavby. Známou a do určité míry i slavnou se stala především vzpourou její posádky proti kapitánu William Bligh a dalším příběhem vzbouřenců i skupiny posádky, která zůstala věrna kapitánovi.


Popis stavebnice modelu lodi

H.M.S Bounty - First Step je model ze série určené pro začínající modeláře, ale mohou je stavět i zkušenější, pokud potřebují mít rychle postavený model. Není vyžadována žádná předchozí zkušenosti se stavbou dřevěných modelů, není potřeba ani žádné speciální nářadí. Trup je vyfrézován do potřebného tvaru z masivního dřeva, takže odpadá pracné plaňkování. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly, různé dřevěné a kovové doplňky, nitě na lanoví, plátno na plachty, vlajky a vyobrazený stojánek. Model je možno postavit bez plachet nebo s plachtami dle preference modeláře. Z běžného nářadí doporučujeme modelářský nůž, brusný papír, pilníky, pinzetu, malé kladívko, nůžky a ruční vrtačku.  Při zdobení se modelář může řídit provedením navrženým výrobcem, nebo dekoraci udělá dle vlastní úvahy. Nářadí, lepidlo, barvy, lak nejsou součástí balení.

Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.


Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi Bounty je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Bounty od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Bounty je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Bounty First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
AMB7440
Rozměr A3
330,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah