MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Race Horse - stavebnice keče

Model lodi Race Horse Sergal, stavebnice www.modely-lodi.cz
MM793
Měřítko: 1:47
Délka: 59 cm

Race Horse byl spolu s dalšími obdobnými loděmi používán při válkách s Ruskem. Na lodi tohoto typu sloužil jako lodní poddůstojník i Nelson.
2 990,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Tento keč s masívním trupem se používal pro arktické výpravy. Konstrukce dobře odolávala tlaku při použití velkého příďového děla (bomb ketch). Race Horse byl spolu s dalšími obdobnými loděmi používán při válkách s Ruskem. Na lodi tohoto typu sloužil také jako lodní poddůstojník Nelson, v dalších letech známý jako admirál Nelson.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly, plátno na plachty, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové.
Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných výkresů, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Přiloženy jsou též sestavné výkresy. Doprovodný text je anglicky, německy, italsky a holandsky.


Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky, plachty/plátno na plachty, stojan. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Model lodi Race Horse, balení stavebnice Sergal

Model lodi Race Horse je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua - Sergal. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Race Horse od Mantua - Sergal obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Race Horse je jedním z nich.


Obsah balení stavebnice modelu lodi - základní přehled

Otevřené balení
Model lodi  Race Horse, stavebnice Mantua Sergal MM793 - obsah balení
Materiál
Model lodi  Race Horse, stavebnice Mantua Sergal MM793 - dřevěný materiál
Doplňky
Model lodi  Race Horse, stavebnice Mantua Sergal MM793 - příslušenství
Dokumentace
Model lodi  Race Horse, stavebnice Mantua Sergal MM793 - dokumentace


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Race Horse. stavebnice Sergal


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah