MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Mayflower - stavebnice slavné lodi z americké historie

Model lodi Mayflower, stavebnice modelu lodi Amati
Není skladem
AMB1413
Měřítko: 1:50
Délka: 65 cm

Slavná loď amerických osadníků.
4 970,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Loď Mayflower je jedním z nejoslavovanějších plavidel v historii USA. Malá loď je známá tím, že roku 1620 přivezla " otce poutníky " do Plymouthu.
O
tcové poutníxi překročili oceán na této galeoně. Opustili Plymouth 6. září 1620, aby unikli náboženskému pronásledování v Anglii. O dva měsíce později dorazili do Cape Cod Bay, kde v roce 1620 založili město New Plymouth.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky, lišty, nosníky, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, nitě pro imitaci lanoví a jiné díly. Součástí stavebnice jsou i plachty a vlajka. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Ve stavebnici najdete návod s obrázky a textem na sestavení modelu. Přiloženy jsou i výkresy. Originální doprovodný text je italský a anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani stojánek nejsou součástí balení.Upozornění:

Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky, stojan. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Model lodi Mayflower, Amati - balení

Model lodi Mayflower je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Mayflower od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Mayflower je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Mayflower, Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah