MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Santa Ana - stavebnice slavné válečné lodi

Model lodi Santa Ana od Artesania Latina
Artesania Latina
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Datování: 1784
Jedinečná španělská loď se proslavila svým hrdinským dualem proti  H.M.S. Royal Sovereign v Bitvě u Trafalgaru . Polovina mužstva a důstojniků zahynula.


Popis stavebnice modelu lodi

Monumentální stavebnice úžasné lodi s třemi palubami a 113 děly.
Trup je stavěn technologií plaňkování mahagonovým dřevem. Největší dřevěný model španělské lodi 1. třídy. Dokonalá loď je nyní dodávána s kompletem šitých plachet a veškerým potřebným na stavbu, tedy díly z překližky, plaňkami a lištami, kulatinou na stěžně a ráhna, hotovými kladkami, očkami, hřebíčky, nitěmi pro imitaci lanoví, kotvami, a jinými díly. Součásti balení je i nový instruktážní manuál ve čtyřech jazykových verzích s mnoha fotografiemi. Díly z překližky jsou laserem předoddělené, stačí použít jen skalpel. Pro plaňkování jsou přiloženy lišty z mahagonu, ořechu a lípy. Veškeré drobné detaily a příslušenství je v přehledných plastikových krabičkách. Vysoce kvalitní kování je z leštěného kovu. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.
Přiložené plně ručně šité plachty můžete lehce upravit a připevnit do správné polohy. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka s mnoha fotografiemi, která je v luxusním provedení. Metodou krok za krokem Vás provádí všemi fázemi stavby tak, jako by vás vedl zkušený modelář.  
Orginálí manuál je v anglickém, německém, francouzském a portugalském jazyce. Luxusní barevné provedení výkresů přináší půdorysné i boční pohledy. Světově naprosto ojedinělý rozsah a úroveň výbavy.

Balení modelu lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina

Model lodi Santa Ana je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Santa Ana od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Santa Ana je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Potřebujete poradit?

Jak vybrat vhodný model lodi?
Nabízíme vodítko.

Bez speciálních pomůcek nelze model postavit.

Barvy a laky podtrhnou a dokončí krásu práce.

Historické mapa poučí i doplní celkovy dojem.


Model lodi pod lupou

Model lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina
Model lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah