Model lodi Santa Ana, dřevěné modely lodí Artesania Latina - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Santa Ana, dřevěné modely lodí Artesania Latina

Jak vybrat > Artesania Latina

Model lodi Santa Ana - stavebnice slavné válečné lodi

Model lodi Santa Ana od Artesania Latina
Artesania Latina
Santa Ana
Prodej ukončen
AL22905
Měřítko: 1:84
Délka: 125 cm
Výška: 95 cm

Statečná španělská válečná loď, která je známa z bitvy u Trafalgaru jako protivník anglické lodi Sovereign.
10.000,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Datování: 1784
Jedinečná španělská loď se proslavila svým hrdinským dualem proti  H.M.S. Royal Sovereign v Bitvě u Trafalgaru . Polovina mužstva a důstojniků zahynula.


Popis stavebnice modelu lodi

Monumentální stavebnice úžasné lodi s třemi palubami a 113 děly.
Trup je stavěn technologií plaňkování mahagonovým dřevem. Největší dřevěný model španělské lodi 1. třídy. Dokonalá loď je nyní dodávána s kompletem šitých plachet a veškerým potřebným na stavbu, tedy díly z překližky, plaňkami a lištami, kulatinou na stěžně a ráhna, hotovými kladkami, očkami, hřebíčky, nitěmi pro imitaci lanoví, kotvami, a jinými díly. Součásti balení je i nový instruktážní manuál ve čtyřech jazykových verzích s mnoha fotografiemi. Díly z překližky jsou laserem předoddělené, stačí použít jen skalpel. Pro plaňkování jsou přiloženy lišty z mahagonu, ořechu a lípy. Veškeré drobné detaily a příslušenství je v přehledných plastikových krabičkách. Vysoce kvalitní kování je z leštěného kovu. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.
Přiložené plně ručně šité plachty můžete lehce upravit a připevnit do správné polohy. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka s mnoha fotografiemi, která je v luxusním provedení. Metodou krok za krokem Vás provádí všemi fázemi stavby tak, jako by vás vedl zkušený modelář.  
Orginálí manuál je v anglickém, německém, francouzském a portugalském jazyce. Luxusní barevné provedení výkresů přináší půdorysné i boční pohledy. Světově naprosto ojedinělý rozsah a úroveň výbavy.

Balení modelu lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina

Model lodi Santa Ana je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Santa Ana od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Santa Ana je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Potřebujete poradit?

Jak vybrat vhodný model lodi?
Nabízíme vodítko.

Bez speciálních pomůcek nelze model postavit.

Barvy a laky podtrhnou a dokončí krásu práce.

Historické mapa poučí i doplní celkovy dojem.


Model lodi pod lupou

Model lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina
Model lodi Santa Ana, stavebnice Artesania Latina


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky