MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Nina - stavebnice lodi z flotily K. Kolumba

Model lodi Nina stavebnice Artesania Latina
Prodej ukončen
AL22410
Měřítko: 1:65
Délka: 41,5 cm
Výška: 49,5 cm

Loď z flotily admirála Kryštofa Kolumba při objevné plavbě na americký kontinent.
3 290,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie

Nina, spolu s dalšími loděmi Santa Marií a Pintou, tvořila součást Kolumbovy flotily, jejímž cílem bylo najít cestu do Indie západním směrem. Roku 1492 objevily Nový svět - americký kontinent. V článku Historie Nina se můžete dozvědět více. Pro naprosto vyjímečný význam v dějinách byla postavena i replika lodi Nina.


Popis stavebnice modelu

Stavebnice dřevěného modelu lodi Nina od Artesania Latina se staví metodou plaňkování na žebra, která jsou přesně vyřezaná laserem. Ve stavebnici najdete rovněž mnoho dílů z tmavé slitiny jako jsou  rámy, dveře, ozdoby, kotvy atd...  Součástí jsou i drobné doplňkové díly jako jsou např sudy. Lanoví je dodáváno v několika velikostech a samozřejmostí jsou i plachty, které jsou vyrobeny z hrubého plátna a jsou již obšité. Dokumentace je tradičně na vysoké úrovni. Stavebnice obsahuje plány, příručku o stavbě s anglickými pokyny a příručku, která Vás při stavbě vede metodou krok za krokem. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.
Obsah a provedení stavebnice se může od výše uvedeného popisu v detailech lišit v závislosti na změnách provedených výrobcem.

Prodejní balení modelu lodi Nina stavebnice  Artesania Latina

Model lodi Nina je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Nina od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model lodi Nina je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Potřebujete poradit?

Prodejní balení modelu lodi Nina stavebnice  Artesania Latina

Jak vybrat vhodný model lodi?
Nabízíme vodítko.

Bez speciálních pomůcek nelze model postavit.

Barvy a laky podtrhnou a dokončí krásu práce.

Historické mapa poučí i doplní celkovy dojem.


Model lodi pod lupou

Model lodi Nina, stavebnice Artesania Latina
Model lodi Nina, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah