MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi San Francisco Section - stavebnice řezu krásné galeony

Model lodi San Francisco Section od Artesania Latina
Artesania Latina
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

V polovině 16 století se objevily galeony, které se staly jednou z nejobávanějších lodí španělské Armády. Tuto úlohu plnily po dalších 150 let a San Francisco byla z těch nejvýznamnějších. Seznamte se s úchvatnou historií těchto plavidel.


Popis stavebnice modelu lodi

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví a jiné díly.  Součástí stavebnice jsou i ušité plachty z plátna a vlajka. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je názorný avede krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy ani lak nejsou součástí balení.

Model lodi San Francisco section - prodejní balení stavebnice Artesania Latina

Model lodi San Francisco Section je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina hlavně pro nezkušené modeláře. Mezi modeláři je také oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi San Francisco Section od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi San Francisco Section je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Detail hotového modelu lodi San Francisco Section, stavebnice Artesania Latina
Detail hotového modelu lodi San Francisco Section, stavebnice Artesania Latina
Detail hotového modelu lodi San Francisco Section, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah