Model lodi Mayflower, dřevěné modely lodí Artesania Latina - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Mayflower, dřevěné modely lodí Artesania Latina

Jak vybrat > Artesania Latina

Model lodi Mayflower - stavebnice jedné z nejslavnějších amerických lodí

Model lodi Mayflower od Artesania Latina
Artesania Latina
Mayflower
Prodej ukončen
AL22451
Měřítko: 1:54
Délka: 60,5 cm
Výška: 50 cm

Jedna z nejoslavovanějších lodí v historii USA, která roku 1620 přivezla " otce poutníky " do Plymouthu.
10.000,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Loď Mayflower je jedním z nejoslavovanějších plavidel v historii USA. Malá loď je známá tím, že roku 1620 přivezla " otce poutníky " do Plymouthu.


Popis stavebnice modelu lodi

Tato stavebnice představuje provedení modelu ve  střední vyšší  třídě, který je možno doporučit pro pokročilejší modeláře.  Stavebnice v sobě slučuje tradiční kvalitu ARTESANIA LATINY společně s množstvím malých detailů a rozumnou cenou. Ve stavebnici naleznete mnoho detailních dílů z kovu a mosazi. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka v šesti jazycích s fotografiemi znázorňující celý proces stavebních prací krok za krokem.
Sada výkresů přináší půdorysné i boční pohledy v meřítku 1:1, ale i mnoho dalších potřebných detailů. Jsou neocenitelnou pomůckou pro všechny modeláře. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí použít skalpel. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Sada plachet je šitá.

Model lodi Mayflower - prodejní balení stavebnice Artesania Latina

Model lodi Mayflower je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina hlavně pro nezkušené modeláře. Mezi modeláři je také oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Mayflower od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Mayflower je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Detail hotového modelu lodi Mayflower, stavebnice Artesania Latina
Detail hotového modelu lodi Mayflower, stavebnice Artesania Latina


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky