MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Mayflower - stavebnice jedné z nejslavnějších amerických lodí

Model lodi Mayflower od Artesania Latina
Artesania Latina
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Loď Mayflower je jedním z nejoslavovanějších plavidel v historii USA. Malá loď je známá tím, že roku 1620 přivezla " otce poutníky " do Plymouthu.


Popis stavebnice modelu lodi

Tato stavebnice představuje provedení modelu ve  střední vyšší  třídě, který je možno doporučit pro pokročilejší modeláře.  Stavebnice v sobě slučuje tradiční kvalitu ARTESANIA LATINY společně s množstvím malých detailů a rozumnou cenou. Ve stavebnici naleznete mnoho detailních dílů z kovu a mosazi. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka v šesti jazycích s fotografiemi znázorňující celý proces stavebních prací krok za krokem.
Sada výkresů přináší půdorysné i boční pohledy v meřítku 1:1, ale i mnoho dalších potřebných detailů. Jsou neocenitelnou pomůckou pro všechny modeláře. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí použít skalpel. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Sada plachet je šitá.

Model lodi Mayflower - prodejní balení stavebnice Artesania Latina

Model lodi Mayflower je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina hlavně pro nezkušené modeláře. Mezi modeláři je také oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Mayflower od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Mayflower je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Detail hotového modelu lodi Mayflower, stavebnice Artesania Latina
Detail hotového modelu lodi Mayflower, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah