MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi San Juan Nepomuceno - stavebnice slavné  lodi od Trafalgaru

Model lodi Juan Nepomuceno od Artesania Latina
Artesania Latina
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

San Juan Nepomuceno,  2700 tunová loď byla postavena v Královských loděnicích v Gurarnizo (Santander) a spuštěna na vodu v roce 1765. San Juan Nepomuceno byla solidně postavená loď odolná v náročné službě.


Popis stavebnice modelu lodi

Trup je stavěn technologií plaňkování mahagonovým dřevem. Dokonalá loď je nyní dodávána s kompletem šitých plachet a veškerým potřebným na stavbu, tedy díly z překližky, plaňkami a lištami, kulatinou na stěžně a ráhna, hotovými kladkami, očkami, hřebíčky, nitěmi pro imitaci lanoví, kotvami a jinými díly. Součásti balení je i nový instruktážní manuál ve čtyřech jazykových verzích a s mnoha fotografiemi. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí jen použít skalpel. Pro plaňkování jsou přiloženy lišty z mahagonu, ořechu a lípy. Veškeré drobné detaily a příslušenství je v přehledných plastikových krabičkách. Vysoce kvalitní kování je z leštěného kovu. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Přiložené plně ručně šité plachty můžete snadno upravit a připevnit do správné polohy. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka s mnoha fotografiemi, která je v luxusním provedení. Krok za krokem Vás provádí všemi fázemi stavby tak, jako by vás vedl zkušený modelářl. Výkresy přinášejí půdorysné i boční pohledy v měřítku 1:1. Stavba tohoto modelu je vhodná pro pokročilé modeláře.

San Juan Nepomuceno, stavebnice modelu lodi Artesania Latina

Model lodi San Juan Nepomuceno je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi San Juan Nepomuceno od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi San Juan Nepomuceno je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi San Juan Nepomuceno, stavebnice Artesania Latina
Model lodi San Juan Nepomuceno, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah