Model lodi U.S. Constellation, dřevěné modely lodí Artesania Latina - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi U.S. Constellation, dřevěné modely lodí Artesania Latina

Jak vybrat > Artesania Latina

Model lodi U.S. Constellation - stavebnice legendy americké historie

Model lodi U.S. Constellation od Artesania Latina
Artesania Latina
U.S. Constellation
AL22850
Měřítko: 1:85
Délka: 103,5 cm
Výška: 71 cm

Americká válečná fregata, které se mimořádně zapsala do amerických dějin a je do součastnosti plovoucí.
7.340,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Datování: 1798
U. S. Constellation započala svou aktivní činnost v roce  1798 a byla vyřazena ze služby v roce 1955. Mezi jejími úkoly byla obrana Havaje před okupací brity v roce 1843, doprava potravin do Irska v létech  1845 - 1849. Byla rovněž první bojovou americkou lodí, která navštívila Čínu v roce 1842. V roce 1871 se stala lodí sloužíci pro výcvikové účely posádky. Svou každoroční návštěvou v Baltimoru připomíná slavné dny americké historie.


Popis stavebnice modelu lodi

Trup je stavěn technologií plaňkování. Dokonalá loď je nyní dodávána s kompletem šitých plachet a veškerým potřebným na stavbu, tedy díly z překližky, plaňkami a lištami, kulatinou na stěžně a ráhna, hotovými  kladkami, očkami, hřebíčky, nitěmi pro imitaci lanoví, kotvami a jinými díly. Součásti balení je i noví instruktážní manuál ve čtyřech jazykových verzích a s mnoha fotografiemi. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí použít jen skalpel. Pro plaňkování jsou přiloženy lišty z mahagonu a ořechu. Veškeré drobné detaily a příslušenství je v přehledných plastikových krabičkách. Vysoce kvalitní kování je z leštěného kovu. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Přiložené plně šité plachty můžete snadno upravit a připevnit do správné polohy. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka s mnoha fotografiemi, která je v luxusním provedení. Metodou krok za krokem Vás provádí všemi fázemi stavby tak, jako by vás vedl zkušený modelářl. Výkresy přinášejí půdorysné i boční pohledy v měřítku 1:1.

Prodejní balení modelu lodi U.S. Constellation, stavebnice Artesania Latina

Model lodi Constallation je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Constallation od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Constallation je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Constellation, stavebnice Artesania Latina
Model lodi Constellation, stavebnice Artesania Latina


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky