Model lodi San Juan Nepomuceno Cutter, stavebnice Artesania Latina - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi San Juan Nepomuceno Cutter, stavebnice Artesania Latina

Jak vybrat > Artesania Latina

Model lodi Nepomuceno Cutter - výsadkový člun slavné lodi S. J. Nepomuceno

Model lodi S. J. Nepomuceno Cutter od Artesania Latina
Artesania Latina
S. J. Nepomuceno Cutter
Prodej ukončen
AL18010
Měřítko: 1:25
Délka: 40,5 cm
Výška: 36,5 cm

Velitelský a výsadkový člun válečné lodi S.J. Nepomucen, hrdiny od Trafalgaru.
10.000,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

S. J. Nepomuceno Cutter je výsadkový člun velitele slavné lodi San Juan Nepomuceno. Tato loď si vydobyla nesmrtelnou slávu za hrdinství v bitvě u Trafalgaru proti slavné lodi Victory s admirálem Nelsnem na palubě.


Popis stavebnice modelu lodi

Tato stavebnice představuje poměrně nenáročný model lodi, který je možno doporučit pro začínající modeláře nebo může sloužit jako efektní doplněk k postavému modelu mateřské lodi. Stavebnice v sobě slučuje tradiční kvalitu ARTESANIA LATINY společně s množstvím malých detailů za velice příznivou cenu. Součástí stavebnice je i plně barevnáíručka v šesti jazycích s fotografiemi znázorňující celý proces stavebních prací krok za krokem.
kres rozložení dílu na deskách usnadní stavbu. Je neocenitelnou pomůckou pro všechny modeláře. Plachty jsou hotové, obšité s očky, takže je stačí jen zavěsit. Látka na plachty má přirozenou barvu a hrubou struktůru. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí použít jen skalpel. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.
Součásti stavebnice není nářadí, lepidlo ani barvy či jiné nátěrové hmoty.

Prodejní balení modelu lodi S. J. Nepomuceno Cutter

Model lodi Nepomuceno Cutter je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Nepomuceno Cutter od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Nepomuceno Cutter je jedním z nich. Model není příliš náročný a stavbu zvládne i začátečník.


Prohlídka stavebnice

Prohlídka balení stavebnice modelu lodi Nepomuceno Cutterr Artesania Latina


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky