MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi San Francisco II - stavebnice krásné galeony

Model lodi San Francisco II od Artesania Latina
Artesania Latina
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

V polovině 16 století se objevily galeony, které se staly jednou z nejobávanějších lodí španělské Armády. Tuto úlohu plnily po dalších 150 let a San Francisco II byla z těch nejvýznamnějších. Seznamte se s úchvatnou historií těchto plavidel.


Popis stavebnice modelu lodi

Provedení stavebnice tohoto modelu představuje kategorii  střední vyšší třídu, Model je možno doporučit pro pokročilejší modeláře. Stavebnice v sobě slučuje tradiční kvalitu ARTESANIA LATINY společně s množstvím malých detailů a rozumnou cenou. Součástí stavebnice je i plně barevná příručka v šesti jazycích s fotografiemi znázorňující celý proces stavebních prací krok za krokem.
Sada výkresů přináší půdorysné i boční pohledy v měřítku 1:1, ale i mnoho potřebných detailů. Jsou neocenitelnou pomůckou pro všechny modeláře. Díly z překližky jsou předoddělené, stačí použít skalpel. Ručně šité plachty a mnoho druhů ušlechtilých dřev je charakteristické pro tento model. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové.

Model lodi San Francisco II - prodejní balení stavebnice Artesania Latina

Model lodi San Francisco II je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Artesania Latina hlavně pro nezkušené modeláře. Mezi modeláři je také oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi San Francisco II od Artesania Latina obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi San Francisco II je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Potřebujete poradit?

Jak vybrat vhodný model lodi?
Nabízíme vodítko.

Bez speciálních pomůcek nelze model postavit.

Barvy a laky podtrhnou a dokončí krásu práce.

Historické mapa poučí i doplní celkovy dojem.


Prohlídka stavebnice


Model lodi pod lupou

Detail hotového modelu lodi San Francisco II, stavebnice Artesania Latina
Detail hotového modelu lodi San Francisco II, stavebnice Artesania Latina


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah