Model lodi Elizabethan Galleon, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Elizabethan Galleon, dřevěné modely, stavebnice lodí Amati

Jak vybrat > Amati

Model lodi Elizabethan Galleon - stavebnice First Step

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Modely lodí a stavebnice Amati
Elizabeth Galeon First Step
AMB60002
Měřítko: 1:135
Délka: 28 cm
Výška: 26 cm
Šířka: 6 cm

Galeona z období vlády královny Alžběty.
1.680,00 Kč Přidat
 


Stručná historie lodi

Galeona z období vlády královny Alžběty I bylo velmi rozšířené plavidlo s vynikajícími vlastnostmi. Univerzální loď se používala pro dopravu zboží i lidí přes Atlantický oceán, Své uplatnění si našla i jako válečné plavidlo při častých střetech mezi velmocemi. Oblíbená byla i mezi piráty. Jako příklad lze uvést Revenge Sira Francisca Drakea. Majestátní záď a její bohaté zdobení bylo typické pro tuto loď.


Popis stavebnice modelu lodi

Elizabeth Galleon - First Step je model ze série určené pro začínající modeláře, ale mohou je stavět i zkušenější, pokud potřebují mít rychle postavený model. Není vyžadována žádná předchozí zkušenosti se stavbou dřevěných modelů, není potřeba ani žádné speciální nářadí. Trup je vyfrézován do potřebného tvaru z masivního dřeva, takže odpadá pracné plaňkování. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly, různé dřevěné a kovové doplňky, nitě na lanoví, plátno na plachty, vlajky a vyobrazený stojánek. Model je možno postavit bez plachet nebo s plachtami dle preference modeláře. Z běžného nářadí doporučujeme modelářský nůž, brusný papír, pilníky, pinzetu, malé kladívko, nůžky a ruční vrtačku. Při zdobení se modelář může řídit provedením navrženým výrobcem, nebo dekoraci uděláš dle vlastní úvahy.

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Elizabethan Galleon - First Step od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Elizabethan Galleon - First Step je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati
Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky