MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Elizabethan Galleon - stavebnice galeony pro začátečníky

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati
AMB60002
Měřítko: 1:135
Délka: 28 cm
Výška: 26 cm
Šířka: 6 cm

Galeona z období vlády královny Alžběty.
1 850,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie lodi

Galeona z období vlády královny Alžběty I bylo velmi rozšířené plavidlo s vynikajícími vlastnostmi. Univerzální loď se používala pro dopravu zboží i lidí přes Atlantický oceán, Své uplatnění si našla i jako válečné plavidlo při častých střetech mezi velmocemi. Oblíbená byla i mezi piráty. Jako příklad lze uvést Revenge Sira Francisca Drakea. Majestátní záď a její bohaté zdobení bylo typické pro tuto loď.


Popis stavebnice modelu lodi

Elizabeth Galleon - First Step je model ze série určené pro začínající modeláře, ale mohou je stavět i zkušenější, pokud potřebují mít rychle postavený model. Není vyžadována žádná předchozí zkušenosti se stavbou dřevěných modelů, není potřeba ani žádné speciální nářadí. Trup je vyfrézován do potřebného tvaru z masivního dřeva, takže odpadá pracné plaňkování. Stavebnice obsahuje laserem řezané díly, různé dřevěné a kovové doplňky, nitě na lanoví, plátno na plachty, vlajky a vyobrazený stojánek. Model je možno postavit bez plachet nebo s plachtami dle preference modeláře. Z běžného nářadí doporučujeme modelářský nůž, brusný papír, pilníky, pinzetu, malé kladívko, nůžky a ruční vrtačku. Při zdobení se modelář může řídit provedením navrženým výrobcem, nebo dekoraci udělá dle vlastní úvahy. Nářadí, lepidlo, barvy, lak nejsou součástí balení.


Upozornění:
Stavebnice neobsahuje nářadí, lepidla, barvy, laky. V případě potřeby je možno je zakoupit zvlášť.
Fotografie jsou ilustrační a mohou se lišit od aktuálního provedení stavebnice, dle změny, kterou výrobce průběžně může provést.
V případě zájmu o informace na některý specifický detail, informujte se telefonicky.
Model není určen jako hračka pro děti.
Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Amati. Mezi modeláři je oblíben pro svůj půvab i solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek představující slavnou událost námořní historie. Protože stavebnice modelu lodi Elizabethan Galleon - First Step od Amati obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Elizabethan Galleon - First Step je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Elizabethan Galleon - First Step, stavebnice modelu lodi Amati


Související zboží

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
AMB7440
Rozměr A3
330,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Související informace

Návrat na obsah