MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Victory - vlajková loď admirála Nelsona

Model lodi Victory Jotika, www.modely-lodi.cz
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Nejslavnější anglická loď všech dob. Vlajková loď admirála Nelsona v bitvě u Trafalgaru, ve které Angličané porazili Francouzsko - španělskou flotilu. Během bitvy byl admirál Nelson zraněn a následkům zranění záhy podlehl.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Victory. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Model lodi Victory je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Victory od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Victory je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Victory Jotika, www.modely-lodi.cz
Model lodi Victory Jotika, www.modely-lodi.cz


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah