MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Agamemnon - jeden z pilířů Britského impéria

Model lodi Agamemnon Jotika, www.modely-lodi.cz
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Byl jednou ze sedmi válečných lodí, společně s Victory, navrženou dle stejných plánů. Byl vždy ve středu těch nejdůležitějších bitev.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Agamemnon. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. NNávod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Balení modelu lodi Agamemnon, Jotiika, stavebnice www.modely-lodi.cz

Model lodi Agamemnon je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Agamemnon od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Agamemnon je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Agamemnon Jotika, www.modely-lodi.cz
Model lodi Agamemnon Jotika, www.modely-lodi.cz


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah