Model lodi Mars, stavebnice Jotika - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Mars, stavebnice Jotika

Jak vybrat > Jotika

Model lodi Mars - silná ochrana konvojů

Model lodi Mars Jotika, www.modely-lodi.cz
Jotika na www.modely-lodi.cz
Mars
Není skladem
JO9009
Měřítko: 1:64
Délka: 79 cm

Silný ochránce doprovázených konvojů.
8.690,00 Kč Přidat
Professional quality Jotika (www.modely-lodi.cz)
 


Stručná historie lodi

Mars byl vyroben roku 1770 v Holandsku. Na svoji velikost byl velice silně vyzbrojen. Později byl zajat Brity a zařazen do služby k ochraně konvojů.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Mars. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Model lodi Mars je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Mars od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Mars je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Mars Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz
Model lodi Mars Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky