MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Mary Rose - oblíbená válečná loď Jindřicha VIII

Model lodi Mary Rose Jotika, www.modely-lodi.cz
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Loď byla těžce vyzbrojena a předpokládá se, že byla pojmenována po králově oblíbené sestře Mary a Rose podle Tudorovského symbolu růže. Roku 1545 se záhadně potopila u Solenta

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Mary Rose. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Balení modelu lodi Mary Rose, Jotiika, stavebnice www.modely-lodi.cz

Model lodi Mary Rose je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Mary Rose od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Mary Rose je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Mary Rose Jotika, www.modely-lodi.cz
Model lodi Mary Rose Jotika, www.modely-lodi.cz
Model lodi Mary Rose Jotika, www.modely-lodi.cz


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah