Model lodi Diana, stavebnice Jotika - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Diana, stavebnice Jotika

Jak vybrat > Jotika

Model lodi Diana - loď, na kterou bylo spolehnutí

Model lodi Diana Jotika, www.modely-lodi.cz
Jotika na www.modely-lodi.cz
Diana
Není skladem
JO9000
Měřítko: 1:64
Délka: 73,5 cm

Loď se vyznamenala zvláště při zajeti holandského plavidla v roce 1795.
21.490,00 Kč Přidat
Professional quality Jotika (www.modely-lodi.cz)
 


Stručná historie lodi

Loď měla velmi dlouhou a aktivní službu Po dobu 45 let sloužila na různých mořích. Zvláště pozoruhodná akce byla v roce 1795, při zajeti holandského plavidla.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Diana. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Balení modelu lodi Diana, Jotiika, stavebnice www.modely-lodi.cz

Model lodi Diana je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Diana od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Diana je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Diana Jotika, www.modely-lodi.cz
Model lodi Diana Jotika, www.modely-lodi.cz


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky