MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi Brig Supply - cesty do Australie

Model lodi Brig Supply Jotika, www.modely-lodi.cz
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Loď byla spuštěna na vodu v roce 1759 v loděnicích Deptfordu. Zapsala se do historie svými cestami do Austrálie tak výrazně, že se přezdívá jako loď, ze které byla založena Austrálie.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Supply. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Model lodi Supply je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Supply od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Supply je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Supply Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz
Model lodi Supply Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah