MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi H.M. Schooner Pickle

Model lodi Pickle Jotika, www.modely-lodi.cz
Neaktuální zboží


Stručná historie lodi

Pickle je navždy spojen s osudem admirála Nelsona. Byla to právě tato loď, která přivezla zpět z boje zprávu o vítězství flotily a zároveň i zprávu o smrti admirála.


Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Pickle. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky z lípy pro první plaňkování a z ořechu pro druhou vrstvu a lišty na palubu z Tanganiky. Součástí jsou dvanáctiliberníděla s dřevěnými vozíky a příslušným dělovým lanovím, lišty, kulatina na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, vysoce přesné detailní mosazné díly vyráběné leptáním, přes 500 měděných destiček na plátování trupu a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady výkresů v aktuálním měřítku a dvěma textovými barevně ilustrovanými manuály. Obsahem jsou také fotografie ze stavby prototypového modelu. Originální doprovodný text je anglicky. Model vyniká historickou věrností. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Model lodi Pickle Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz

Model lodi Pickle je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Pickle od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Pickle je jedním z nich.


Podrobně o obsahu balení stavebnice modelu lodi


Model lodi pod lupou

Model lodi Pickle Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz
Model lodi Pickle Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz


Související zboží


Související informace

Návrat na obsah