Model lodi Cruiser, stavebnice Jotika - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model lodi Cruiser, stavebnice Jotika

Jak vybrat > Jotika

Model lodi Cruiser - obránce před Napoleonem

Model lodi Cruiser Jotika, www.modely-lodi.cz
Jotika na www.modely-lodi.cz
Cruiser
Není skladem
JO9001
Měřítko: 1:64
Délka: 85 cm

Loď se nejvíce osvědčila v průběhu válek s Napoleonem.
8.850,00 Kč Přidat
Professional quality Jotika (www.modely-lodi.cz)
 


Stručná historie lodi

Loď se nejvíce osvědčila v průběhu válek s Napoleonem a při doprovodu jiných lodí. Vyzbrojena byla 16 32 liberními děly.

Popis stavebnice modelu lodi

Špičkové provedení modelu lodi Cruiser. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky i plaňky, dále lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě v černé a přírodní barvě pro imitaci lanoví, mosazné kování a další díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány technologií CNC a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a textovým dokumentem. Originální doprovodný text je anglicky. Nářadí, lepidlo, barvy, lak ani plachty nejsou součástí balení.

Model lodi Cruiser je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Jotika. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu lodi Cruiser od Jotika obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu této hezké dřevěné plachetnice. Modely-lodí.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů lodí. Model lodi Cruiser je jedním z nich.


Model lodi pod lupou

Model lodi Cruiser Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz
Model lodi Cruiser Jotika, stavebnice www.modely-lodi.cz


Související zboží

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářské špendlíky
95,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. ohýbací kleště
265,00 Kč Přidat
Kombinov. držák trupu
799,00 Kč Přidat
Štětec na prach
599,00 Kč Přidat


Související informace

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky