Model útočného zařízení CARRO DA COMBATTIMENTO, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model útočného zařízení CARRO DA COMBATTIMENTO, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model útočného zařízení CARRO DA COMBATTIMENTO, stavebnice Mantua

Model děla CARRO DA CAMBITTIMENTO, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
CARRO DA COMBATTIMENTO
MM815
Válečný zařízení z 15. století v měřítku 1:12.
1.550,00 Kč Přidat
 


Stručná historie zřizení

Válečné zařízení z 15. století. Tuto orginální myšlenku Leonardo da Vinci idea bychom mohli nazvat tankem 15. století. Stroj byl tažen koňmi a užíval se na proražení linií nepřátelských bojovníků.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení modelu stroje CARRO COMBATTIMENTO měřítku 1:12. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 280 mm.

Model stroje CARRO COMBATTIMENTO  je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu CARRO COMBATTIMENTO od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model CARRO COMBATTIMENTO  je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky