Model děla LA VALETTE, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model děla LA VALETTE, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model děla LA VALETTE, stavebnice Mantua

Model děla LA VALETTE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
LA VALETTE
MM809
Zbraň z období 18. století v měřítku 1:17.
980,00 Kč Přidat
 


Stručná historie děla

Zbraň z období 18. Století. Toto dělo je možno považovat za předchůdce horského dělostřelectva. Tenká hlaveň a lehká lafeta umožňovala rychlou demontáž a manipulaci v obtížném horském terénu.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení děla LA VALETTE v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 110 x 210 mm.

Model děla -  balení Mantua MM811 (www.modely-lodi.cz)

Model děla LA VALETTE je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu LA VALETTE od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model válečného stroje LA VALETTE je jedním z nich.

Model děla -  balení Mantua MM811 (www.modely-lodi.cz)


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky