Model děla CARONADA FRANCESE, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model děla CARONADA FRANCESE, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model děla CARONADA FRANCESE, stavebnice Mantua

Model děla CARONADA FRANCESE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
CARONADA FRANCESE
MM800
Francouzské dělo z 19. století v měřítku 1:17.
1.250,00 Kč Přidat
 


Stručná historie děla

Francouzské dělo z 19. století. Toto dělo bylo zkonstruováno francouzi ve stylu vyvinutém angličany o století před tím. Některé prvky byly vylepšeny, takže tento francouzský kanon byl účinější. Dělo bylo používano na lodích první nebo druhé třídy jako byla Toulonnaise, La Belle Poule a Valmy.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení modelu děla CARONADA FRANCESE  v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu děla je 215 x 215 mm.

Model děla -  balení Mantua MM800 (www.modely-lodi.cz)

Model děla CARONADA FRANCESE  je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu děla  CARONADA FRANCESE od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model děla CARONADA FRANCESE je jedním z nich.

Model děla -  balení Mantua MM800 (www.modely-lodi.cz)


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky