Model děla TRABUCCO FRANCESE, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model děla TRABUCCO FRANCESE, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model děla TRABUCCO FRANCESE, stavebnice Mantua

Model děla TRABUCCO FRANCESE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
TRABUCCO FRANCESE
MM808
Francouzský kanon z roku 1680 v měřítku 1:17.
1.250,00 Kč Přidat
 


Stručná historie děla

Francouzský kanon z roku 1680. Tento hezký model pevnostního děla byl rekonstruován z orginálních výkresů. Tato zbraň pálila zničující nálože.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení modelu děla TRABUCCO FRANCESE  v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 110 x 210 mm.

Model děla -  balení Mantua MM808 (www.modely-lodi.cz)

Model děla TRABUCCO FRANCESE je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu děla TRABUCCO FRANCESE  od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model děla TRABUCCO FRANCESE je jedním z nich.

Model děla -  balení Mantua MM808 (www.modely-lodi.cz)


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky