Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua

Model děla CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
CATAPULTA BIZANTIA
MM814
Byzanský katapult z 10. století v měřítku 1:17.
1.630,00 Kč Přidat
 


Stručná historie zařízení

Byzanský katapult z 10. století. Tento model byl zhotoven podle orginálního byzanského vzoru z 10 století. Střílel šípy s přijatelnou přesností a vysokou účiností.

Špičkové provedení metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA  v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Rozměr postaveného modelu je 150 x 260 mm.

Model děla -  balení Mantua MM814 (www.modely-lodi.cz)

Popis stavebnice modelu

Model děla -  balení Mantua MM814 (www.modely-lodi.cz)

Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA  je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu  CATAPULTA BIZANTIA od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model vrhacího stroje CATAPULTA BIZANTIA  je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky