MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua

Model děla CATAPULTA BIZANTIA, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
MM814
Byzanský katapult z 10. století v měřítku 1:17.
1 650,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie zařízení

Byzanský katapult z 10. století. Tento model byl zhotoven podle orginálního byzanského vzoru z 10 století. Střílel šípy s přijatelnou přesností a vysokou účiností.

Špičkové provedení metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA  v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Rozměr postaveného modelu je 150 x 260 mm.

Model děla -  balení Mantua MM814 (www.modely-lodi.cz)

Popis stavebnice modelu

Model děla -  balení Mantua MM814 (www.modely-lodi.cz)

Model metacího zařízení CATAPULTA BIZANTIA  je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu  CATAPULTA BIZANTIA od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model vrhacího stroje CATAPULTA BIZANTIA  je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Návrat na obsah