Model děla MARINA FRANCESE, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model děla MARINA FRANCESE, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model děla MARINA FRANCESE, stavebnice Mantua

Model děla MARINA FRANCESE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
MARINA FRANCESE
MM807
Francouzské námořní dělo z roku 1750 v měřítku 1:17.
1.490,00 Kč Přidat
 


Stručná historie děla

Francouzské námořní dělo z roku 1750. Tento kanon byl nabíjen zepředu a je to klasická zbraň na válečných lodích první a druhé třídy. Kanony tohoto typu byla vyzbrojena např. francouzská loď Le Phoenix.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení modelu děla MARINA FRANCESE v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 215 x 215 mm.

Model děla MARINA FRANCESE je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu děla MARINA FRANCESE od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model děla MARINA FRANCESE je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky