MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model vrhacího stroje BOMBARDELLA A MORTAIO, stavebnice Mantua

Model děla BOMBARDELL MORTAIO, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
MM802
Odstřelovací stroj z 15. století v měřítku 1:17.
1 150,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná vrhacího stroje děla

Odstřelovací stroj z 15. století. Orginální zařízení navrhnul Leonardo da Vinci. Tvar a řešení tohoto starého metacího zařízení je velice neobvyklý. Rozměr postaveného modelu je 110 x 210 mm.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení vrhacího stroje  BOMBARDELLA A MORTAIO v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 100 x 150 mm.

Model vrhacího stroje BOMBARDELLA A MORTAIO je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu  BOMBARDELLA A MORTAIO od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model metacího stroje BOMBARDELLA A MORTAIO  je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Návrat na obsah