MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua

Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
MM801
Jedná se o anglické dělo z 18. století v měřítku 1:17.
1 290,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie děla

Jedná se o anglické dělo z 18. století. Toto anglické dělo bylo vyráběno mezi léty 1776 až 1779 v městě Caron ve Skotsku, ze kterého přejalo i jméno. Během námořních bitev bylo nesmírně účinné zvláště na krátkou vzdálenost. Dva kanony tohoto typu byly umístěny i na palubě H.M.S. Victory.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení metacího zařízení CARONADA INGLESE v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Rozměr postaveného modelu děla je 215 x 215 mm.

Model děla -  balení Mantua MM801 (www.modely-lodi.cz)

Model metacího zařízení CARONADA INGLESE je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu  CARONADA INGLESE od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model vrhacího stroje CARONADA INGLESE  je jedním z nich.

Model děla -  balení Mantua MM801 (www.modely-lodi.cz)


Související zboží doporučené k tomuto modelu

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Není skladem
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Návrat na obsah