Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua

Model děla CARONADA INGLESE, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
CARONADA INGLESE
MM801
Jedná se o anglické dělo z 18. století v měřítku 1:17.
1.250,00 Kč Přidat
 


Stručná historie děla

Jedná se o anglické dělo z 18. století. Toto anglické dělo bylo vyráběno mezi léty 1776 až 1779 v městě Caron ve Skotsku, ze kterého přejalo i jméno. Během námořních bitev bylo nesmírně účinné zvláště na krátkou vzdálenost. Dva kanony tohoto typu byly umístěny i na palubě H.M.S. Victory.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení metacího zařízení CARONADA INGLESE v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Rozměr postaveného modelu děla je 215 x 215 mm.

Model děla -  balení Mantua MM801 (www.modely-lodi.cz)

Model metacího zařízení CARONADA INGLESE je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu  CARONADA INGLESE od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model vrhacího stroje CARONADA INGLESE  je jedním z nich.

Model děla -  balení Mantua MM801 (www.modely-lodi.cz)


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky