MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua

Model děla CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
MM812
Římský katapult z 1 století před počátkem našeho letopočtu v měřítku 1:17.
1 150,00 Kč(vč. DPH)
Přidat


Stručná historie katapultu

Římský katapult z 1. století před počátkem našeho letopočtu. Toto jednoduché zařízení se užívalo při dobývání nebo obraně měst a hradů. Katapult vrhal kameny nebo kamenné koule nebo kožené vaky naplněné pískem.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení vrhacího stroje  CATAPULTA ROMANA v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 100 x 150 mm.

Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu CATAPULTA ROMANA od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model metacího stroje CATAPULTA ROMANA je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

TP002
Modelářské disperzní lepidlo
Balení 130 g
75,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
MM8151
285,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
TP001
50 ks v balení
95,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Návrat na obsah