Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua

Jak vybrat > Modely děl

Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua

Model děla CATAPULTA ROMANA, stavebnice Mantua, www.modely-lodi.cz
Mantua Model Group na www.modely-lodi.cz
CATAPULTA ROMANA
MM812
Římský katapult z 1 století před počátkem našeho letopočtu v měřítku 1:17.
950,00 Kč Přidat
 


Stručná historie katapultu

Římský katapult z 1. století před počátkem našeho letopočtu. Toto jednoduché zařízení se užívalo při dobývání nebo obraně měst a hradů. Katapult vrhal kameny nebo kamenné koule nebo kožené vaky naplněné pískem.

Popis stavebnice modelu

Špičkové provedení vrhacího stroje  CATAPULTA ROMANA v měřítku 1:17. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení od základové desky stačí ostrý nůž. V balení naleznete i kompletní sortiment potřebných drobných dílů. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou sady návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglicky. Rozměr postaveného modelu je 100 x 150 mm.

Model vrhacího stroje CATAPULTA ROMANA je žádanou dřevěnou stavebnicí od firmy Mantua. Mezi modeláři je oblíben pro své solidní zpracování a často jej zákazníci kupují i jako dárek. Protože stavebnice modelu CATAPULTA ROMANA od Mantua obsahuje potřebný stavební materiál, není nutno jej pracně shánět a modelář se může plně soustředit jen na stavbu tohoto hezkého dřevěného modelu. Modely-lodi.cz vybírají do své nabídky jen ty nejlepší stavebnice dřevěných modelů. Model metacího stroje CATAPULTA ROMANA je jedním z nich.


Související zboží doporučené k tomuto modelu

Herkules Expert
75,00 Kč Přidat
Modelářský skalpel
179,00 Kč Přidat
Model. podložka AM A3
290,00 Kč Přidat
Ruční vrtačka JO
239,00 Kč Přidat
Super Glue Medium
149,00 Kč Přidat
Prof. pinzeta zahnutá 1401
10.000,00 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky