MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi pro začátečníka nebo lehce pokročilého

model-lodi.cz pro začátečníka


Potřebujete model pro někoho kdo s tímto koníčkem nemá velké praktické zkušenosti? Kdo by rád model lodi postavil, ale není si jistý zda to zvládne? Chcete něco co podpoří dovednosti, pečlivost v práci, smysl pro detail i posílí trpělivost? Máte obavu, aby nevhodný výběr neznamenal nakonec spíše zklamání než radost?
Rádi Vám pomůžeme nalézt právě to správné řešení. Doporučíme co pro daný účel vhodné je a co nikoliv, co nyní a co později. Upozorníme na souvislosti, které se časem mohou ukázat jako důležité. Stavebnic modelů lodi je celá řada a mnoho lidí, kteří sami nemají s touto tematikou velké zkušenosti, se orientují spíše podle ceny. Tento způsob však není vhodný, neboť levná stavebnice neznamená automaticky, že je vhodná pro začátečníka a naopak koupíte-li dražší model neznamená to automaticky, že si s tím začínající modelář neporadí.  

Pro začátek doporučujeme s modelem lodi koupit i některou ze sad nářadí, špendlíky a modelářské kleště. ostatní případné pomůcky, nářadí a barvy můžete pořídit až v průběhu stavby. Tabulka dobře ukazuje typy stavebnic modelů lodí, které pro tento účel doporučujeme.

Návrat na obsah