MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
MODELY-LODI.cz
Dřevěné modely historických legend
Modely-lodi.cz
Přejít na obsah

Model lodi pro representaci

model-lodi.cz pro representaci


Máte hezkou firemní pracovnu nebo doma větší přijímací halu? Nebo prostě máte jen útulný obývací pokoj? Navštěvují Vás firemní partneři, známí a přátelé? To vše jsou situace, ve kterých Vám vhodně vybraný model pomůže.
Vystavíte-li model na desku pracovního stolu, v centru haly nebo na příhodném místě Vašeho pokoje, stane se středem pozornosti každého příchozího. Model lodi navodí příjemnou přátelskou atmosféru, pomůže k zahájení neformální konverzace. To však není vše. Především návštěvníkům předá neverbální pozitivní sdělení o Vás. Jemné rysy ušlechtilého modelu a precizní práce, s těmito atributy budete spojováni. Model symbolizuje Váš vytříbený vkus, Vaši schopnost pečlivé práce i smysl pro detail. Model lodi postavený ze dřeva bez použití plastických hmot, barevné odstíny trupu, paluby a další části modelu vytvářené použitím odstínů vzácného dřeva to vše hovoří o majiteli modelu jako o člověku, který si je vědom tradičních hodnot, dokáže rozpoznat podstatné od nepodstatného, trvalé od pomíjivého. Citlivě nasvětlený model v ztemnělé místnosti vytvoří neopakovatelnou atmosféru, na kterou se nezapomíná.

Tabulka dobře ukazuje typy stavebnic modelů lodí, které pro tento účel doporučujeme. Po dokončení stavby nesmíte zapomenout, že hotový model je nutno vystavovat v chráněném průhledném boxu, aby se na něho neprášilo a zůstal stále krásný.  Příhodné osvětlení je rovněž velice vhodné. A co tak vše doplnit historickou mapou a CD s hukotem a šuměním moře? Jak je vidět fantazii se meze nekladou.

Návrat na obsah