Modelářské vteřinové lepidlo Jotika Admiralty Glue Standard Medium - Modely lodí | Dřevěné stavebnice | Modely-lodi.cz, Mantua, Occre, Artesania Latina, Jotika, Corel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Modelářské vteřinové lepidlo Jotika Admiralty Glue Standard Medium

Jak vybrat > Lepidla

Modelářské vteřinové lepidlo Admiralty Glue Standard Medium

Modelářské vteřinové lepidlo Jotika Admiralty Glue Standard Medium
Jotika na www.modely-lodi.cz
Standard Medium
Prodej ukončen
JOAG9102
Sekundové lepidlo
Balení 20 g
10.000,00 Kč Přidat
 

Popis výrobku

Vteřinová lepidla Admiralty Glues od Jotika/Caldercraft byla speciálně vyvinuta pro potřeby moderlářů, kde najdou uplatnění v celém procesu stavby modelu lodi. Nabízíme dvě řady v balení po 20g.

Vteřinová lepidla řady Admiralty Glues Standard jsou vysoce kvalitní modelářská lepidla, která rychlým odpařováním vytvoří pevný spoj. Jsou ideální pro použití ve všech fázích stavby modelu.


Vteřinová lepidla řady Admiralty Glues Profesional jsou špičková modelářská lepidla průmyslové kvality a pevnosti. Vytvářejí mimořádně pevný spoj. Jejich nevšední vlastnosti oceníme zejména při lepení dílů, které jsou pod napětím nebo tahem, jako je např. lanoví a jeho příslušenství. Řada lepidel Admiralty Glues Profesional vyniká také stálostí parametrů spoje v dlouhém časovém horizontu.


V obou řadách nabízíme tři typy lišící se svojí hustotou a tekutostí. Čím je lepidlo v dané řadě hustší, tím je spoj pevnější, avšak vytváří mezi lepenými díly tlustší vrstvu. Je tedy možno kombinovat dvě řady lepidel a tři stupně pevnosti v řadě. Pokud potřebujeme například co nejtenčí spojovou vrstvu ale co největší pevnost, zvolíme Admiralty Glue Profesional typ Thin.


Typ Thin – řídké (asi jako voda), velká tekutost, tenká vrstva spoje
Typ Medium – střední hustota
(asi jako mezi vodou a medem),, tekutost, střední tloušťka spoje
Typ Thick – husté
(asi jako med),, malá tekutost, větší tloušťka spoje


Při nákupu modelu lodi můžete ještě potřebovat

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky